Kolejna edycja kursu on-line: „FINANSE PO BOŻEMU” rusza już 12 grudnia!

Bóg i kasa? Jak to połączyć? Czy w ogóle da się to połączyć?

Pragnę zaprosić Was na rekolekcje o tym jak układać finanse po Bożemu. W Piśmie Świętym jest ponad 2 350 wersetów na temat pieniędzy i zarządzania dobrami, które otrzymaliśmy. Sam sposób gospodarowania nimi często wiele mówi o naszej wierze.

Rekolekcje będą prowadzone przez Internet w formie warsztatowej przez komunikator Google Meet. To umożliwia każdemu z uczestników bycie widocznym i branie aktywnego udziału w cotygodniowych, dwugodzinnych spotkaniach.

Na cotygodniowych spotkaniach będziemy poruszać m.in. następujące tematy:
1. Boża odpowiedzialność i nasza odpowiedzialność?
2. Praca
3. Długi
4. Porada
5. Styl życia
6. Uczciwość
7. Dawanie
8. Inwestowanie
9. Wieczność

Oprócz cotygodniowych spotkań, uczestnicy wykonują indywidualną pracę w oparciu o podręcznik i Pismo Święte oraz zadania finansowe – zajmuje to ok. 30 minut dziennie. Rekolekcje opierają się na kursie Crown – do wykonania jest realna praca (nie jest to cykl konferencji), która wymaga pewnego wysiłku i dyscypliny.
Każdy uczestnik otrzymuje także możliwość indywidualnej godzinnej konsultacji z bardzo doświadczonym doradcą.
Grupa będzie liczyć ok. 15 uczestników, zatem spotkania odbywać się będą w dość kameralnym gronie.

Dane mi było uczestniczyć w Kursie/rekolekcjach on-line pt: FINANSE PO BOŻEMU. Chciałabym Was zaprosić na ten kurs a na zachętę moje świadectwo, ale wcześniej zostawiam Wam link do zapisów:

https://dlarodziny.eu/crown/

Jak wejdziecie w linka, to znajdziecie przycisk: zapisz się a tam macie możliwość wyboru dnia, godziny i prowadzącego.

Wiem, że inwestycja w siebie Wam się opłaci, bo zyskacie nie tylko lepszą i głębszą relację z Bogiem, ale poukładacie sobie swoje finanse i będziecie w końcu wolni od zmartwień co zrobić, by wystarczyło Wam do końca miesiąca lub jak pozbyć się długu, jak nauczyć się oszczędzać lub inwestować itd. Te i wiele innych tematów będą poruszane na tym kursie/rekolekcjach, do uczestnictwa w których Was serdecznie zapraszamy.

Na zachętę zostawiam wywiad z aktorem Arturem Bocheńskim, który uczestniczył w tym kursie, wywiad z małżeństwem, którzy kilka miesięcy temu skończyli kurs i podzielili się ze mną swoimi spostrzeżeniami, tym, co im dał kurs a także mój filmik na kanale YouTube. “Pieniądze, pieniądze. Wskażcie mi drogę bo błądzę” – to słowa piosenki z musicalu “METRO”. Opowiem Wam o pieniądzach w moim życiu a raczej co odkryłam będąc uczestniczką kursu finansowego “Finanse po Bożemu” Crown. Filmik ukazał się jakiś czas temu, ale wciąż jest aktualny ze względu na tematykę.

Zapraszam też na nową edycję kursu, który rozpocznie się on-line już 12 grudnia!!! Gwarantuję, że zyskacie więcej niż będziecie oczekiwać. Owocnego oglądania!

BROSZURA DO POBRANIA:

By Beata